Kontakta oss på Katrineholms-Kuriren!

Du kommer enkelt i kontakt med oss via nedan uppgifter!

Katrineholm 29 april 2020 21:35

Telefon och adress
Växel: 0150-72800
Öppettider i växeln vardagar: 8-17. 
Kundcenter öppet: 8-15

Besökstider kontoret i Katrineholm: 
Tisdagar kl 10-12

Adress: 
Drottninggatan 10 C, Katrineholm
Postadress: Box 111, 641 22 Katrineholm
 
E-post till våra medarbetare:
E-post: fornamn.efternamn@kkuriren.se

Prenumeration: 
Telefon: 0150-72805
E-post: prenumeration@kkuriren.se 

UTEBLIVEN TIDNING
Reklamera på www.kkuriren.se/mina-sidor/prenumeration/hantera 
eller ring 016-156010 (mån-fre klockan 7-10).

E-tidningen finns alltid att läsa på kkuriren.se eller i vår e-tidningsapp. 
Ingår för dig som är Premium-prenumerant.
  
Företagsannonser: 
Telefon: 0150-72810
E-post: kksalj@kkuriren.se
Läs mer på: https://annonswebben.kkuriren.se 
 
Privatannonser & föreningsannonser: 
Telefon: 0150-72805
E-post: privatannons@kkuriren.se

Redaktion/Nyhetstips:
Telefon: 0150-72860
E-post: tips@kkuriren.se
 
Katrineholms-Kuriren:
Ansvarig utgivare: Eva Burman (eva.burman@kkuriren.se)

Du kan alltid vända dig till oss på tidningen och lämna tips. Om du inte vill lämna ut ditt namn går det bra att vara anonym.

Vad innebär meddelarskyddet?
Meddelarskydd är ett skydd mot röjande eller efterforskning av uppgiftslämnarens identitet. Skyddet ges enligt tryckfrihetsförordningen (SFS-nummer 1949:105) och yttrandefrihetsgrundlagen (SFS-nummer 1991:1469).

 

Ledningsgrupp:
Jenny Hoflund-Bergvall, VD
016-15 61 54
jenny.hoflund-bergvall@sormlandsmedia.se

Eva Burman, Chefredaktör och ansvarig utgivare
016-15 61 70
eva.burman@sormlandsmedia.se

Anders Boberg, Försäljningschef
016-15 62 15
anders.boberg@sormlandsmedia.se

Kristina Levin, Redaktionschef
016-15 61 30
kristina.levin@sormlandsmedia.se

Jens Werner
Onlinechef och nyhetschef
016-15 61 44
jens.werner@sormlandsmedia.se

Jörgen Bröms, Utveckling
016-15 61 64
jorgen.broms@sormlandsmedia.se

Mer info på: https://sormlandsmedia.se/


Ämnen du kan följa